Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Starší žáci
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
TJ Sokol Jaroměř
florbal
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Starší žáci
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Starší žáci 2019/2020
říjen 2019
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 6. října 2019, 9:00, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
1
:
2
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 6. října 2019, 10:20, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
1
:
3
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FbK Orlicko-Třebovsko modří
Neděle 6. října 2019, 12:20, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2
:
2
FbK Orlicko-Třebovsko modří
on-line
statistiky
detail
FbK TJ Svitavy
Neděle 6. října 2019, 13:40, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2
:
2
FbK TJ Svitavy
on-line
statistiky
detail
FbK Orlicko-Třebovsko modří
Neděle 20. října 2019, 9:00, SH Skalka Česká Třebová
Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modří
2
:
2
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 20. října 2019, 10:20, SH Skalka Česká Třebová
Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
3
:
0
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FbK TJ Svitavy
Neděle 20. října 2019, 12:20, SH Skalka Česká Třebová
Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
4
:
2
FbK TJ Svitavy
on-line
statistiky
detail
FbC Sokol Předměřice n/L
Neděle 20. října 2019, 13:40, SH Skalka Česká Třebová
Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0
:
2
FbC Sokol Předměřice n/L
on-line
statistiky
detail
listopad 2019
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 3. listopadu 2019, 9:00, ASVA Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
TJ Sokol Jaroměř
4
:
1
FBC Trutnov (DTJ)
on-line
statistiky
detail
FbK TJ Svitavy
Neděle 3. listopadu 2019, 11:00, ASVA Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
FbK TJ Svitavy
0
:
3
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 3. listopadu 2019, 13:00, ASVA Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
TJ Sokol Jaroměř
6
:
2
TJ Sokol Dvůr Králové nL
on-line
statistiky
detail
FLORBAL LITOMYŠL
Neděle 3. listopadu 2019, 15:00, ASVA Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
FLORBAL LITOMYŠL
6
:
2
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FLORBAL LITOMYŠL
Neděle 17. listopadu 2019, 9:40, Multifunkční MSH Skuteč
Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
4
:
6
FLORBAL LITOMYŠL
on-line
statistiky
detail
FbC Skuteč
Neděle 17. listopadu 2019, 11:00, Multifunkční MSH Skuteč
Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
6
:
0
FbC Skuteč
on-line
statistiky
detail
FbC Hradec Králové B
Neděle 17. listopadu 2019, 12:20, Multifunkční MSH Skuteč
Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
FbC Hradec Králové B
3
:
2
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FBC Dobruška
Neděle 17. listopadu 2019, 14:20, Multifunkční MSH Skuteč
Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
FBC Dobruška
4
:
2
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
prosinec 2019
FBK Piráti Sokol Chrudim
Neděle 8. prosince 2019, 9:00, SH Chrudim
Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
FBK Piráti Sokol Chrudim
2
:
3
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FbC Hradec Králové B
Neděle 8. prosince 2019, 10:20, SH Chrudim
Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
FbC Hradec Králové B
2
:
4
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FbC Skuteč
Neděle 8. prosince 2019, 12:20, SH Chrudim
Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2
:
3
FbC Skuteč
on-line
statistiky
detail
FbK TJ Svitavy
Neděle 8. prosince 2019, 13:40, SH Chrudim
Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1
:
4
FbK TJ Svitavy
on-line
statistiky
detail
leden 2020
FbC Hradec Králové B
Neděle 26. ledna 2020, 10:20, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2
:
2
FbC Hradec Králové B
on-line
statistiky
detail
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Neděle 26. ledna 2020, 11:40, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
FBC LETOHRAD Orel Orlice
0
:
2
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 26. ledna 2020, 13:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
1
:
6
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
IBK Holice - DDM
Neděle 26. ledna 2020, 14:20, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
TJ Sokol Jaroměř
3
:
2
IBK Holice - DDM
on-line
statistiky
detail
únor 2020
FbC Hradec Králové B
Neděle 16. února 2020, 10:20, SH Skalka Česká Třebová
Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1
:
8
FbC Hradec Králové B
on-line
statistiky
detail
FBK Bulldogs Hořice
Neděle 16. února 2020, 11:40, SH Skalka Česká Třebová
Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
FBK Bulldogs Hořice
1
:
2
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FbK Orlicko-Třebovsko modří
Neděle 16. února 2020, 13:00, SH Skalka Česká Třebová
Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modří
1
:
1
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Neděle 16. února 2020, 14:20, SH Skalka Česká Třebová
Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1
:
1
FBC LETOHRAD Orel Orlice
on-line
statistiky
detail
březen 2020
FbC Hradec Králové C
Neděle 8. března 2020, 9:00, ASVA Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4, 8. kolo
TJ Sokol Jaroměř
3
:
1
FbC Hradec Králové C
on-line
statistiky
detail
Sokoli Pardubice C - MŽ
Neděle 8. března 2020, 11:00, ASVA Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4, 8. kolo
Sokoli Pardubice C - MŽ
3
:
0
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Neděle 8. března 2020, 13:00, ASVA Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4, 8. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2
:
2
FBC LETOHRAD Orel Orlice
on-line
statistiky
detail
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 8. března 2020, 15:00, ASVA Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4, 8. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
2
:
6
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail