Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Přípravka
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
TJ Sokol Jaroměř
florbal
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Přípravka
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Přípravka 2020/2021
Filtr zápasů
Nadcházející zápasy
Nadcházející
7
Odehrané
1
Vše
8
listopad 2020
FbC Hradec Králové bílí II.
Neděle 22. listopadu 2020, 10:30, SH TJ Náchod
Liga přípravek, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
22.11.
neděle
FbC Hradec Králové bílí II.
leden 2021
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 10. ledna 2021, 9:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Liga přípravek, 6. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10.1.
neděle
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FbC Hradec Králové černí
Sobota 23. ledna 2021, SH TJ Náchod
Liga přípravek, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
23.1.
sobota
FbC Hradec Králové černí
březen 2021
FbC Hradec Králové bílí II.
Neděle 21. března 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Liga přípravek, 9. kolo
FbC Hradec Králové bílí II.
21.3.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
duben 2021
FBK Jičín
Neděle 18. dubna 2021, 11:00, SH Hořice
Liga přípravek, 10. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.4.
neděle
FBK Jičín
červen 2021
Florbal Primátor Náchod medvědi
Sobota 5. června 2021, 10:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Liga přípravek, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
5.6.
sobota
Florbal Primátor Náchod medvědi
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 20. června 2021, 9:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Liga přípravek, 3. kolo
TJ Sokol Jaroměř
20.6.
neděle
Orel Rtyně v Podkrkonoší