Ženy a juniorky

říjen 2020

FTC Vysoké Mýto
Sobota 3. říjen 2020, 11:30, SH Na Střelnici Svitavy
2. liga žen - skupina 4, 6. kolo
FTC Vysoké Mýto
3:4
TJ Sokol Jaroměř
FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 3. říjen 2020, 13:30, SH Na Střelnici Svitavy
2. liga žen - skupina 4, 6. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko
1:2
TJ Sokol Jaroměř
FBC Dobruška - Dobré B
Neděle 18. říjen 2020, 10:30, SH Gymnázium Trutnov
2. liga žen - skupina 4, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.10.
FBC Dobruška - Dobré B
FC Dynamo Pardubice
Neděle 18. říjen 2020, 12:30, SH Gymnázium Trutnov
2. liga žen - skupina 4, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.10.
FC Dynamo Pardubice
TJ Jablonné nad Orlicí
Sobota 31. říjen 2020, 9:00, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
2. liga žen - skupina 4, 10. kolo
TJ Jablonné nad Orlicí
31.10.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Florbalky Skuteč
Sobota 31. říjen 2020, 12:30, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
2. liga žen - skupina 4, 10. kolo
FbC Florbalky Skuteč
31.10.
TJ Sokol Jaroměř

listopad 2020

TJ Jablonné nad Orlicí
Sobota 14. listopad 2020, 13:30, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
14.11.
TJ Jablonné nad Orlicí
FbC Florbalky Skuteč
Sobota 14. listopad 2020, 18:30, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
14.11.
FbC Florbalky Skuteč
FC Dynamo Pardubice
Sobota 21. listopad 2020, SH Hořice
2. liga žen - skupina 4, 13. kolo
FC Dynamo Pardubice
21.11.
TJ Sokol Jaroměř
FbK TJ Svitavy
Sobota 21. listopad 2020, SH Hořice
2. liga žen - skupina 4, 13. kolo
FbK TJ Svitavy
21.11.
TJ Sokol Jaroměř

prosinec 2020

FTC Vysoké Mýto
Sobota 5. prosinec 2020, 9:00, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř
5.12.
FTC Vysoké Mýto
IBK Hradec Králové B
Sobota 5. prosinec 2020, 14:00, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř
5.12.
IBK Hradec Králové B

leden 2021

SK Spartak Slatiňany
Sobota 30. leden 2021, 9:30, MSH Hostinné
2. liga žen - skupina 4, 23. kolo
SK Spartak Slatiňany
30.1.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Jičín POHODA TEAM B
Sobota 30. leden 2021, 11:30, MSH Hostinné
2. liga žen - skupina 4, 23. kolo
TJ Sokol Jaroměř
30.1.
FBK Jičín POHODA TEAM B

únor 2021

HAGA Ladies Pardubice
Sobota 13. únor 2021, SNH Pardubice - Dukla
2. liga žen - skupina 4, 27. kolo
HAGA Ladies Pardubice
13.2.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Jičín POHODA TEAM B
Sobota 13. únor 2021, SNH Pardubice - Dukla
2. liga žen - skupina 4, 27. kolo
FBK Jičín POHODA TEAM B
13.2.
TJ Sokol Jaroměř

březen 2021

FbK TJ Svitavy
Sobota 20. březen 2021, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 32. kolo
TJ Sokol Jaroměř
20.3.
FbK TJ Svitavy
SK Spartak Slatiňany
Sobota 20. březen 2021, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 32. kolo
TJ Sokol Jaroměř
20.3.
SK Spartak Slatiňany

duben 2021

FBC Dobruška - Dobré B
Sobota 3. duben 2021, Sportovní areál Jičín
2. liga žen - skupina 4, 29. kolo
FBC Dobruška - Dobré B
3.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 3. duben 2021, Sportovní areál Jičín
2. liga žen - skupina 4, 29. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
3.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 10. duben 2021, SH Hořice
2. liga žen - skupina 4, 36. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10.4.
FBC Trutnov (DTJ)
FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 10. duben 2021, SH Hořice
2. liga žen - skupina 4, 36. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10.4.
FbK Orlicko-Třebovsko
HAGA Ladies Pardubice
Neděle 25. duben 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
2. liga žen - skupina 4, 38. kolo
TJ Sokol Jaroměř
25.4.
HAGA Ladies Pardubice
IBK Hradec Králové B
Neděle 25. duben 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
2. liga žen - skupina 4, 38. kolo
IBK Hradec Králové B
25.4.
TJ Sokol Jaroměř