Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Ženy a juniorky
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
TJ Sokol Jaroměř
florbal
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Ženy a juniorky
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Ženy a juniorky 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
22
Odehrané
2
Vše
24
říjen 2020
FTC Vysoké Mýto
Sobota 3. října 2020, 11:30, SH Na Střelnici Svitavy
2. liga žen - skupina 4, 6. kolo
FTC Vysoké Mýto
3
:
4
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 3. října 2020, 13:30, SH Na Střelnici Svitavy
2. liga žen - skupina 4, 6. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko
1
:
2
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FBC Dobruška - Dobré B
Neděle 18. října 2020, 10:30, SH Gymnázium Trutnov
2. liga žen - skupina 4, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.10.
neděle
FBC Dobruška - Dobré B
on-line
detail
FC Dynamo Pardubice
Neděle 18. října 2020, 12:30, SH Gymnázium Trutnov
2. liga žen - skupina 4, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.10.
neděle
FC Dynamo Pardubice
on-line
detail
TJ Jablonné nad Orlicí
Sobota 31. října 2020, 9:00, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
2. liga žen - skupina 4, 10. kolo
TJ Jablonné nad Orlicí
31.10.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
on-line
detail
FbC Florbalky Skuteč
Sobota 31. října 2020, 12:30, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
2. liga žen - skupina 4, 10. kolo
FbC Florbalky Skuteč
31.10.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
on-line
detail
listopad 2020
FC Dynamo Pardubice
Sobota 21. listopadu 2020, SH Hořice
2. liga žen - skupina 4, 13. kolo
FC Dynamo Pardubice
21.11.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
on-line
detail
FbK TJ Svitavy
Sobota 21. listopadu 2020, SH Hořice
2. liga žen - skupina 4, 13. kolo
FbK TJ Svitavy
21.11.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
on-line
detail
leden 2021
SK Spartak Slatiňany
Sobota 30. ledna 2021, 9:30, MSH Hostinné
2. liga žen - skupina 4, 23. kolo
SK Spartak Slatiňany
30.1.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FBK Jičín POHODA TEAM B
Sobota 30. ledna 2021, 11:30, MSH Hostinné
2. liga žen - skupina 4, 23. kolo
TJ Sokol Jaroměř
30.1.
sobota
FBK Jičín POHODA TEAM B
únor 2021
HAGA Ladies Pardubice
Sobota 13. února 2021, SNH Pardubice - Dukla
2. liga žen - skupina 4, 27. kolo
HAGA Ladies Pardubice
13.2.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
on-line
detail
FBK Jičín POHODA TEAM B
Sobota 13. února 2021, SNH Pardubice - Dukla
2. liga žen - skupina 4, 27. kolo
FBK Jičín POHODA TEAM B
13.2.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
březen 2021
FbK TJ Svitavy
Sobota 20. března 2021, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 32. kolo
TJ Sokol Jaroměř
20.3.
sobota
FbK TJ Svitavy
SK Spartak Slatiňany
Sobota 20. března 2021, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 32. kolo
TJ Sokol Jaroměř
20.3.
sobota
SK Spartak Slatiňany
duben 2021
FBC Dobruška - Dobré B
Sobota 3. dubna 2021, Sportovní areál Jičín
2. liga žen - skupina 4, 29. kolo
FBC Dobruška - Dobré B
3.4.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 3. dubna 2021, Sportovní areál Jičín
2. liga žen - skupina 4, 29. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
3.4.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 10. dubna 2021, SH Hořice
2. liga žen - skupina 4, 36. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10.4.
sobota
FBC Trutnov (DTJ)
FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 10. dubna 2021, SH Hořice
2. liga žen - skupina 4, 36. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10.4.
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto
Sobota 17. dubna 2021, 9:00, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř
17.4.
sobota
FTC Vysoké Mýto
on-line
detail
IBK Hradec Králové B
Sobota 17. dubna 2021, 14:00, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř
17.4.
sobota
IBK Hradec Králové B
on-line
detail
HAGA Ladies Pardubice
Sobota 24. dubna 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
2. liga žen - skupina 4, 38. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.4.
sobota
HAGA Ladies Pardubice
on-line
detail
IBK Hradec Králové B
Sobota 24. dubna 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
2. liga žen - skupina 4, 38. kolo
IBK Hradec Králové B
24.4.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
květen 2021
TJ Jablonné nad Orlicí
Neděle 2. května 2021, 13:30, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2.5.
neděle
TJ Jablonné nad Orlicí
on-line
detail
FbC Florbalky Skuteč
Neděle 2. května 2021, 18:30, ASVA Jaroměř
2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2.5.
neděle
FbC Florbalky Skuteč
on-line
detail