Elévové

říjen 2020

FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 10. říjen 2020, 9:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů, 1. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 10. říjen 2020, 11:10, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBK Bulldogs Hořice
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 10. říjen 2020, 12:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBK Kobra Tatran Hostinné
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 24. říjen 2020, 9:40, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.10.
FbC Hradec Králové bílí
FBŠ Všestary
Sobota 24. říjen 2020, 11:10, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.10.
FBŠ Všestary
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 24. říjen 2020, 12:00, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
24.10.
TJ Sokol Jaroměř

listopad 2020

FBK Jičín
Sobota 14. listopad 2020, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
14.11.
FBK Jičín
FbC Hradec Králové černí
Sobota 14. listopad 2020, 10:30, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
FbC Hradec Králové černí
14.11.
TJ Sokol Jaroměř
FBŠ Všestary
Sobota 14. listopad 2020, 12:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
14.11.
FBŠ Všestary
IBK Hradec Králové
Neděle 29. listopad 2020, 9:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
29.11.
IBK Hradec Králové
FBŠ Všestary
Neděle 29. listopad 2020, 10:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
29.11.
FBŠ Všestary
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 29. listopad 2020, 12:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
FbC Hradec Králové bílí
29.11.
TJ Sokol Jaroměř

prosinec 2020

Florbal Primátor Náchod
Sobota 19. prosinec 2020, 9:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 14. kolo
Florbal Primátor Náchod
19.12.
TJ Sokol Jaroměř
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 19. prosinec 2020, 10:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
19.12.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 19. prosinec 2020, 12:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
19.12.
FbC Hradec Králové bílí

leden 2021

FBK Jičín
Neděle 24. leden 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.1.
FBK Jičín
IBK Hradec Králové
Neděle 24. leden 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 16. kolo
IBK Hradec Králové
24.1.
TJ Sokol Jaroměř
FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 24. leden 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.1.
FBC SION - DDM Nová Generace

únor 2021

IBK Hradec Králové
Sobota 27. únor 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga elévů, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.2.
IBK Hradec Králové
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 27. únor 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga elévů, 20. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
27.2.
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod
Sobota 27. únor 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga elévů, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.2.
Florbal Primátor Náchod

březen 2021

FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 27. březen 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 23. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.3.
FBK Kobra Tatran Hostinné
FbC Hradec Králové černí
Sobota 27. březen 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 23. kolo
FbC Hradec Králové černí
27.3.
TJ Sokol Jaroměř
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 27. březen 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 23. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.3.
Orel Rtyně v Podkrkonoší

duben 2021

Florbal Primátor Náchod
Neděle 11. duben 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 25. kolo
Florbal Primátor Náchod
11.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 11. duben 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 25. kolo
TJ Sokol Jaroměř
11.4.
FBC SION - DDM Nová Generace
FBK Bulldogs Hořice
Neděle 11. duben 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 25. kolo
TJ Sokol Jaroměř
11.4.
FBK Bulldogs Hořice

květen 2021

Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 1. květen 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 30. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
1.5.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 1. květen 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 30. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1.5.
FBK Bulldogs Hořice
FBK Jičín
Sobota 1. květen 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 30. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1.5.
FBK Jičín