Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Dorostenci
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
TJ Sokol Jaroměř
florbal
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Dorostenci
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Dorostenci 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
4
Odehrané
4
Vše
8
září 2020
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Pondělí 28. září 2020, 10:30, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
2. liga dorostenců - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
5
:
4
Orel Rtyně v Podkrkonoší
on-line
statistiky
detail
FbK Orlicko-Třebovsko
Pondělí 28. září 2020, 15:00, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
2. liga dorostenců - skupina 4, 1. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko
4
:
5
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
říjen 2020
FTC Vysoké Mýto
Sobota 10. října 2020, 10:30, SH SŠZE Kostelec n.O.
2. liga dorostenců - skupina 4, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2
:
8
FTC Vysoké Mýto
on-line
statistiky
detail
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Sobota 10. října 2020, 13:30, SH SŠZE Kostelec n.O.
2. liga dorostenců - skupina 4, 2. kolo
FBC LETOHRAD Orel Orlice
0
:
5
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
listopad 2020
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 7. listopadu 2020, 8:00, ASVA Jaroměř
2. liga dorostenců - skupina 4, 3. kolo
TJ Sokol Jaroměř
7.11.
sobota
Orel Rtyně v Podkrkonoší
KM automatik FBK Jičín
Sobota 7. listopadu 2020, 12:30, ASVA Jaroměř
2. liga dorostenců - skupina 4, 3. kolo
KM automatik FBK Jičín
7.11.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FTC Vysoké Mýto
Sobota 28. listopadu 2020, 9:00, ASVA Jaroměř
2. liga dorostenců - skupina 4, 4. kolo
FTC Vysoké Mýto
28.11.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FbC Skuteč
Sobota 28. listopadu 2020, 13:30, ASVA Jaroměř
2. liga dorostenců - skupina 4, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
28.11.
sobota
FbC Skuteč