Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Muži B
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
TJ Sokol Jaroměř
florbal
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Muži B
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Muži B 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
20
Odehrané
4
Vše
24
září 2020
FbC Sokol Předměřice n/L
Sobota 26. září 2020, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
4
:
4
FbC Sokol Předměřice n/L
on-line
statistiky
detail
FBC Dobruška
Sobota 26. září 2020, 14:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
2
:
6
FBC Dobruška
on-line
statistiky
detail
říjen 2020
KM automatik FBK Jičín B
Neděle 11. října 2020, 9:00, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga, 4. kolo
KM automatik FBK Jičín B
6
:
5
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
on-line
statistiky
detail
FBC Dobré
Neděle 11. října 2020, 11:00, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga, 4. kolo
FBC Dobré
4
:
8
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
on-line
statistiky
detail
listopad 2020
FbC Sokol Předměřice n/L
Sobota 21. listopadu 2020, 10:30, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga, 14. kolo
FbC Sokol Předměřice n/L
21.11.
sobota
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
on-line
detail
FBC Trutnov (DTJ) B
Sobota 21. listopadu 2020, 12:30, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
21.11.
sobota
FBC Trutnov (DTJ) B
on-line
detail
prosinec 2020
FBŠ Všestary B
Neděle 6. prosince 2020, 10:30, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
6.12.
neděle
FBŠ Všestary B
on-line
detail
Florbal Primátor Náchod C
Neděle 6. prosince 2020, 14:00, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod C
6.12.
neděle
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
on-line
detail
leden 2021
FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 17. ledna 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Královéhradecká liga, 24. kolo
FBK Kobra Tatran Hostinné
17.1.
neděle
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
Neděle 17. ledna 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Královéhradecká liga, 24. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
17.1.
neděle
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
Sobota 30. ledna 2021, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 25. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
30.1.
sobota
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
Sobota 30. ledna 2021, 14:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 25. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
30.1.
sobota
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
únor 2021
FBC Trutnov (DTJ) A
Neděle 7. února 2021, 10:30, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
7.2.
neděle
FBC Trutnov (DTJ) A
on-line
detail
FBC Česká Skalice
Neděle 7. února 2021, 14:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga, 7. kolo
FBC Česká Skalice
7.2.
neděle
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
on-line
detail
FBC Trutnov (DTJ) A
Neděle 14. února 2021, 8:00, MSH Hostinné
Královéhradecká liga, 28. kolo
FBC Trutnov (DTJ) A
14.2.
neděle
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
FBŠ Všestary B
Neděle 14. února 2021, 11:30, MSH Hostinné
Královéhradecká liga, 28. kolo
FBŠ Všestary B
14.2.
neděle
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
březen 2021
FBC Trutnov (DTJ) B
Neděle 7. března 2021, SH SŠZE Kostelec n.O.
Královéhradecká liga, 33. kolo
FBC Trutnov (DTJ) B
7.3.
neděle
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 7. března 2021, SH SŠZE Kostelec n.O.
Královéhradecká liga, 33. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
7.3.
neděle
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBC Česká Skalice
Neděle 21. března 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga, 35. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
21.3.
neděle
FBC Česká Skalice
FBC Dobruška
Neděle 21. března 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga, 35. kolo
FBC Dobruška
21.3.
neděle
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
duben 2021
FBC Dobré
Sobota 3. dubna 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 38. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
3.4.
sobota
FBC Dobré
Florbal Primátor Náchod C
Sobota 3. dubna 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 38. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
3.4.
sobota
Florbal Primátor Náchod C
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
Sobota 24. dubna 2021, 10:30, MSH Hostinné
Královéhradecká liga, 20. kolo
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
24.4.
sobota
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
on-line
detail
KM automatik FBK Jičín B
Sobota 24. dubna 2021, 12:30, MSH Hostinné
Královéhradecká liga, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
24.4.
sobota
KM automatik FBK Jičín B
on-line
detail