Muži B

září 2020

FbC Sokol Předměřice n/L
Sobota 26. září 2020, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
4:4
FbC Sokol Předměřice n/L
FBC Dobruška
Sobota 26. září 2020, 14:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
2:6
FBC Dobruška

říjen 2020

KM automatik FBK Jičín B
Neděle 11. říjen 2020, 9:00, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga, 4. kolo
KM automatik FBK Jičín B
6:5
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
FBC Dobré
Neděle 11. říjen 2020, 11:00, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga, 4. kolo
FBC Dobré
4:8
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
FBC Trutnov (DTJ) A
Sobota 24. říjen 2020, 10:30, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
24.10.
FBC Trutnov (DTJ) A
FBC Česká Skalice
Sobota 24. říjen 2020, 14:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga, 7. kolo
FBC Česká Skalice
24.10.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B

listopad 2020

FbC Sokol Předměřice n/L
Sobota 21. listopad 2020, 10:30, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga, 14. kolo
FbC Sokol Předměřice n/L
21.11.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
FBC Trutnov (DTJ) B
Sobota 21. listopad 2020, 12:30, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
21.11.
FBC Trutnov (DTJ) B

prosinec 2020

FBŠ Všestary B
Neděle 6. prosinec 2020, 10:30, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
6.12.
FBŠ Všestary B
Florbal Primátor Náchod C
Neděle 6. prosinec 2020, 14:00, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod C
6.12.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
Neděle 20. prosinec 2020, 10:30, MSH Hostinné
Královéhradecká liga, 20. kolo
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
20.12.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
KM automatik FBK Jičín B
Neděle 20. prosinec 2020, 12:30, MSH Hostinné
Královéhradecká liga, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
20.12.
KM automatik FBK Jičín B

leden 2021

FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 17. leden 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Královéhradecká liga, 24. kolo
FBK Kobra Tatran Hostinné
17.1.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
Neděle 17. leden 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Královéhradecká liga, 24. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
17.1.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
Sobota 30. leden 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 25. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
30.1.
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
Sobota 30. leden 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 25. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
30.1.
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY

únor 2021

FBC Trutnov (DTJ) A
Neděle 14. únor 2021, 8:00, MSH Hostinné
Královéhradecká liga, 28. kolo
FBC Trutnov (DTJ) A
14.2.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
FBŠ Všestary B
Neděle 14. únor 2021, 11:30, MSH Hostinné
Královéhradecká liga, 28. kolo
FBŠ Všestary B
14.2.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B

březen 2021

FBC Trutnov (DTJ) B
Neděle 7. březen 2021, SH SŠZE Kostelec n.O.
Královéhradecká liga, 33. kolo
FBC Trutnov (DTJ) B
7.3.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 7. březen 2021, SH SŠZE Kostelec n.O.
Královéhradecká liga, 33. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
7.3.
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBC Česká Skalice
Neděle 21. březen 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga, 35. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
21.3.
FBC Česká Skalice
FBC Dobruška
Neděle 21. březen 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga, 35. kolo
FBC Dobruška
21.3.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B

duben 2021

FBC Dobré
Sobota 3. duben 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 38. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
3.4.
FBC Dobré
Florbal Primátor Náchod C
Sobota 3. duben 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga, 38. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
3.4.
Florbal Primátor Náchod C