Kdo někdy zavítal na kterýkoli zápas zejména našeho elitního týmu mužů, určitě dosvědčí, že podpora z hlediště je jedním ze základních kamenů úspěchu. Zvlášť poslední sezóny dokazují, jak výkonným motorem jsou pro nás naši fanoušci. Energie vlitá do žil jaroměřských hráčů na straně jedné a naopak nervozita a nekomfort na florbalkách našich protihráčů, to je oč tu běží.

Diváci v hledišti jaroměřské haly hrají nezanedbatelnou roli i při utkáních ostatních kategorií. A roli zcela zásadní pak zejména při turnajích mládeže!

Jsme rádi, že naši fanoušci umí předvádět výkon srovnatelný s borci na hřišti. Jsme rádi, že naši fanoušci umí být hlasití, i když se zrovna nedaří. Jsme rádi, že stejně jako hráči na hřišti, tak i fanoušci v hledišti respektují soupeře, rozhodčí a hodnoty fair-play.

Jsme rádi za naše fanoušky! 

První vlaštovka z nového merche je tady!

Právě jsme zahájili předobjednávku nových triček. Svoji objednávku pošlete na jakub.kubina@seznam.cz nejpozději do 28.8.2020 a svoje tričko dostanete nejpozději na druhém domácím utkání se Sokol Brno I EMKOCase Gullivers v sobotu 19.září!

Objednávky posílejte na adresu jakub.kubina@seznam.cz a do objednávky uveďte počty kusů, velikost a požadovanou verzi "DRÁPY" nebo "VZLETEM"

Vybírejte z dospělých velikostí S - XXL a z dětských velikostí 110, 122, 134, 146 a 158.

Ceny v předobjednávce 250 Kč (standardní cena 300 Kč).

Během podzimu pro vás připravujeme další merch v podobě lahví, čepic, mikin, trenek atd.