Ke konci se nachýlila několikaměsíční letní příprava, jejímž vyvrcholením byla utkání poháru Českého florbalu. Hráči v nich rozhodně ukázali, že chtějí navázat na výsledky ze závěru loňské přerušené sezóny. Ačkoli výkony nebyly vždy bezchybné, zejména závěr utkání s Pardubicemi velmi zamrzel. Nyní už je třeba zaměřit se na ligu, kde cíle zůstávají stejné jako loni, play-off je základ

Prvním soupeřem bude tým Z.F.K. Petrovice, který jsme v minulé sezóně dvakrát porazili. Vítězství očekáváme i nyní, ale zadarmo to rozhodně nebude. to si uvědomuje celý tým.

Přijďte nás proto podpořit, vaše hlasivky budou potřeba. Začínáme v sobotu 5.9.2020 od 19:00 a hale ASVAJ.

Vzhledem k aktuálně platnému Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví z 23.7.2020 je nutné, aby všichni návštěvníci našich utkání měli roušku nebo jiný ochranný prostředek dýchacích cest.

Předchozí výsledky se sobotním soupeřem:

16.listopadu 2019

Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Sokol Jaroměř 7:10
branky:
9. Vojtěch Výborný, 33. Adam Zbořil, 40. Lukáš Homola, 45. Jakub Nota, 48. Jakub Nota, 53. Václav Šimčík, 60. Adam Zbořil - 17. Tomáš Hejzlar, 18. Jakub Kopecký, 19. Petr Hašek, 23. Petr Hofman, 29. Vojtěch Výborný, 31. Jiří Hofman, 38. Dominik Emlar, 50. Tomáš Černý, 50. Vojtěch Výborný, 55. Petr Hofman; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 12, Pavel Kulla 0 - Šimon Špaček 13; po třetinách: 1:3, 2:4, 4:3;

8.února 2020

TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice 11:3
branky:
2. Adam Kobr, 9. Jiří Hofman, 10. Adam Kobr, 10. Filip Krigovský, 11. Michal Janeček, 31. Michal Janeček, 35. Daniel Kroupa, 39. Michal Nožička, 42. Petr Hašek, 58. Vojtěch Výborný, 59. Filip Krigovský - 9. Adam Zbořil, 21. Petr Skácel, 29. Dominik Chvastek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 134; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 27 - Martin Janík 16, Pavel Kulla 10; po třetinách: 5:1, 3:2, 3:0;