Kdo sleduje výsledky utkání, tak ví, že se Jaroměři poslední zápasy nevyvedly. Těsné prohry zamrzí o to víc. FB Hurrican Karlovy Vary budou dalším oříškem. V minulé sezóně se nekompromisně umístili na první příčce tabulky a porazily jaroměřské sokoly nejprve 5:2 a na své domácí půdě pak 8:0.

Momentálně jsou hurikáni druhým nejúspěšnějším týmem a stejně jako v minulém ročníku, i letos je nejproduktivnějším hráčem Michal Klápa. A podobně jako Kladno, i Vary usilují o postup do nejvyšší celostátní soutěže, my jim ale nic zadarmo nedáme a bez fanoušků se zápas opět neobejde.

Proto nezapomeňte dorazit v sobotu 3.10. v 19:00 do jaroměřské haly ASVAJ a popohnat domácí na cestě za vítězstvím!

Výsledky z minulé sezóny:

2.kolo 15.9.2019

TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary 2:5
branky:
45. Tomáš Hejzlar, 59. Petr Hofman - 21. Michal Strachota, 29. Michal Klápa, 39. Daniel Kalaš, 42. Jakub Pecha, 55. Michal Klápa; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 6:5; využití: 0:2; diváků: 218; zásahy brankářů: Šimon Špaček 48 - Václav Zavadil 15; po třetinách: 0:0, 0:3, 2:2;

14.kolo 1.12.2019

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř 8:0
branky:
4. Michal Strachota, 11. Daniel Nicklas, 13. Michal Strachota, 17. Jan Zavadil, 18. Tomáš Nushart, 29. Michal Strachota, 32. Michal Klápa, 37. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Daniel Váradi 2, Václav Zavadil 19 - Šimon Špaček 6, Jiří Veinfurter 20; po třetinách: 5:0, 3:0, 0:0;